| Deeas_9537 a întrebat:

Cine imi recomanda niste filme romantice grozave?

6 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

A walk to remember, The Notebook, If Only, I will find you.

| girl95 a răspuns:

The Notebook
A walk to remember
Love Story
Keith
Dear John
If Only
Remember Me
Ghost
Sweet November
My sassy girl
Before Sunrise
Before Sunset
City of Angels
Jane Eyre
Titanic
Autumn in New York
The Painted Veil
The English Patient
The Bridges of Madison County
The Lake House
Serendipity

Mie toate mi-au placut:*.

| Bitsuu a răspuns:

Bun pai nu stiu cu ce sa incep pentru ca stiu multe filme faine romantice:
-P.S : i love you [un film foarte romantic dar si trist puppy dog eyes]
-Cruel intention [o poveste foarte intersanta, genul tipic un baiat vrea sa para cuceritor si etc dar pana la urma se indragosteste de o fata si la final am plans sad]
- Remember me [un film foarte romantic si care merita 100 % vazut la care iti garanetz ca o sa plangi]
-The last song [ de obicei nu-mi palce myley cirus dar in filmul asta e foarte simpatica ]
-The proposal [deaja cand auzi sandra bullock te gandesti ca o s afie bun filmul ...si asa si este ]
-Keith [ cu frumosul Jesse McCartney care joaca rolulu unui adolescent care s eindragosteste de fta populara si se leaga o idila intre ei ]
-27 dresses [ o poveste frumoasa, actori simpatici, merita vazut ]
-Serendipity [ un film care n edemostreaza ca daca 2 persoane sunt facute s afie impreuna destinul le va aduce impreuna la momentul potrivit ]
sper ca te-am ajutat :*

| mirunix a răspuns:

The Notebook, An Education (asta nu e chiar romantic, da e foarte fain!), Serendipity, The Rebound, The Curious Case of Benjamin Button (ooo, la asta am plans!). Ai putea sa cauti oricum pe google, ca sa vezi si despre ce e vorba in ele. happy

| Deeas_9537 explică:

Multumesc frumos! O parte sunt vizionate, dar se pare ca mi-au mai scapat cateva... happy