| melynda a întrebat:

Cine imi recomanda un film despre relatii sau un film din care ai ceva de invatat in viata de cuplu. Sper sa ma intelegeti la ce ma refer.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Filmu : The best of me.
A fost incredibil, foarte frumos.

| faramatania a răspuns:

Closer (2004),Before Sunset (2004),Wicker Park (2004),It's Complicated (2009),Life as We Know It (2010),Temptation: Confessions of a Marriage Counselor (2013),Boyhood (2014),By The Sea (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Friends With Benefits?

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut iti recomand filmul care este de dragoste relatie si drama care se numeste Remember me. Au fost scrise si carti dupa acest film

| melynda explică (pentru Villan_Ek_1994):

Tocmai l-am vizionat! foarte frumos. mersi de recomandare! :*