| ingerasmotat a întrebat:

Cine imi recomandaniste filme gen Harry Potter(le-am vazut pe astea)? dar, nu ucenicul vreajitor (vazut) ceva tot in genul asta cu vraji si supra natural.

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Tha craft! e genial.sigur o sati placa.Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial cu vraji(mai bine zis cu puteri ); se numeste heroes; are 4 sau 5 sezoane(il descarci de pe ghinionist, ro) e foarte tare(numa ca da dependenta, adica trebuie sa-l vezi pe tot);
alt serial e doctor who; nu e fantasy dar e sf-fantasy dar e ff bun( e cel mai urmarit in anglia si sua)

| ingerasmotat explică:

Nu vreau seriale