| Deenniissa a întrebat:

Cine imi spune cat mai multe filme in care joaca Savannah Curtis? Funda! :* Multumesc.

Răspuns Câştigător
| gabrriela a răspuns:

Merci :* :D
Poti gasi aici lista cu toate filmele in care a jucat : http://www.cinemagia.ro/actori/amanda-seyfried-33669/

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, aceasta actrita a jucat intr-u singur film din pacate. Acesta este Dear Jhon-2010.

| Deenniissa explică (pentru Konata):

Gresesti. Foarte mult! Joaca in mult mai multe filme, eu am vazut 3 filme in care joaca : "Dear John"; "Jennifer's Body "; "Letteres to Juliet". Ador aceasta actrita si credeam ca pot afla mai multe filme in care joaca happy.

| cristiiiiiii a răspuns:

Singurul film pe care il stiu cu aceasta actrita este ''Dear John''

| gabrriela a răspuns:

Savannah Curtis...presupun ca te referi la rolul actritei Amanda Seyfried in Dear John.
Preferatele mele cu Amanda Seyfried sunt :
Letters to Juliet
In Time
Mamma mia!
Dear John

| Deenniissa explică (pentru gabrriela):

Multumesc de raspuns big grin. Ti-am evaluat raspunsul happy. Daca nu voi primi alte raspunsuri imediat, iti voi acorda fundita.