| DolsheBombonikTheo a întrebat:

Cine imi spune si mie ce se intampla in serialul turcesc inima nu respecta reguli, in episodul de luni se impaca EDA cu HARUN?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Luni, se pare ac intr-adevar Harun se va impaca cu Eda si ii vor spune lui Yagmur ca Eda ii mama ei.
In schimb, Yagmur va arunca cu o jucarie in Ed asi acesteia ii va curge sange, dar Yagmur se va revansa aducandu-i mancare la pat lui Eda.
Episodul ne marti va fi cel mai incitant, deoarece Yagmur ii va spune " mama" lui Eda.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| DolsheBombonikTheo explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc foarte mult de abia astept sa vad

| anonim_4396 a răspuns (pentru DolsheBombonikTheo):

Placerea a fost de partea mea happy

3 răspunsuri:
| madutzasp a răspuns:

Da,se impacahee hee