| papymeu a întrebat:

Cine imi spune si mie niste animatii tari dar cele mai tari happy cea mai tare animatie castiga funda!

Răspuns Câştigător
| rpushtiu a răspuns:

Rango! am ras de m-am prapdit! Toy Story 1, 2, 3! Madagascar 1, 2! Doamna si Vagabontul! Monster vs Aliens! Monsters Inc! Pinguinii din madagascar! Atat imi aduc aminte pe moment! vizionare placuta :X

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Family guy
desenele numite MAD
flapjack
edd ed si eddy
nai zis la ce animatii te referi asa ca ti-am zis orice animatie e mai buna si cunoscuta tongue

| Lipsa47 a răspuns:

Narutooooooo

| papymeu explică:

Deci animatii nu seriale animate!

| lavynyutza11 a răspuns:

South parca! \m/

| RoXxy a răspuns:

Anime-uti:NANA,Paradise kiss,Afro samurai,Spiral,Detective Conan,Hell girl,Lovely complex,Kaleido star, Naruto, Death notebig grin

| ILuvU a răspuns:

Happily never after 2, dar si 1,
o poveste incalcita
brat
masha and the bear
toate cu spongebob
megamind
surfs up

| ILuvU a răspuns:

Happily never after 2, dar si 1,
o poveste incalcita
brat
masha and the bear
toate cu spongebob
megamind
surfs up
vezi pe movies-24h.com cate sunt /toate cate exista.