| IamTitanum a întrebat:

Cine imi zice si mie al catelea episod din Nini este cel de aseara? Adica cel in care Thomas si Nico se duc sa-i salveze pe Tais si Chama. Nico se da drept vacar pentru a le distrage atentia rapitorilor in timp ce Thomas ii salveaza pe copii si apoi cand se duce sa-l salveze pe Nicholas este lovit cu ceva in cap si isi pierde memoria. Deci al catelea episod e? Dau fundita happy si voturi la toaaaata lumeeea

1 răspuns:
| Dulytzi a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/nini/episodul-129-video_0ddadcfe4.html asta ii 129 si uite 128 nu il gasesc dah mare parte din furtu lu tais si cheama ii pe 129