| sofia2000 a întrebat:

Cine imi zice si mie date de paula morales(celina din nini)si e cel mai inteligent raspuns si mai folositor

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna
Paula Morales este o actrita şi model Argentina.
Data si locult nasterii din pacate nu s-a afisat nicaieri, insa stiu ca actorul care l-a jucat pe Vice-Cancelar in Nini este fratele ei si mai stiu:
În 2004 ea a jucat-o pe Judy în filmul Los Roldán, o serie foarte celebra de filme care a durat doi ani, primul an a fost difuzat pe Telefe, iar al doilea pe Canalul 9 din Argentina.

La sfârşitul lunii octombrie sa născut Benicio, fiul ei.

În 2007 Argentina a surprins publicul cu abilităţile ei de dans în timp ce filma în Dancing with the Stars.

În 2008 ea a participat la comedie. Ea a jucat-o pe Olga in filmul Aici nimeni in viata.

În 2009 şi la începutul lui 2010 a jucat rolul Celinei in filmul Nini.

În prezent este într-o poveste de dragoste cu actorul Juan Manuel Guilera(Martin), colegul său, fodin telenovela Nini.
Sper ca te-am ajutat.
Pa-pa!

| HelpMePlease a răspuns:

Pai e greu sa gasesti da sisi e fica lu celina