| BLABLAGAGA a întrebat:

Cine imi zice si mie ep de la iubiri secrete in care delia la impuscat in cuc pe radu?

Răspuns Câştigător
| PassionPourChocolat a răspuns:

Cred ca este episodul 55. big grin

1 răspuns:
| LaraDot a răspuns:

Til zic eu...pai l-a impuscat deoarece l-a prins cu diana deoarece diana i-a trimis mesaj deliei sa vina ca e in camera cu Radu. Bineintelse Diana l-a vrajit pe Radu si a aranjat cu Madalin chestia asta. Dupa ce Delia l-a impuscat pe Radu a sunt salvarea si a fugit de acolo. Pana la urma nu a murit (Radu). Funda?