| mununik a întrebat:

Cine imi zice un film bun? funditatongue

Răspuns Câştigător
| fokker a răspuns:

Dragoste: The Notebook, - sper sa plangi la el, Scott Pilgrim vs. The World, No Strings Attached, charlie St. Cloud, dear john si a cinderella story ( cu actorul meu pref: chad michael murray)

Actiune: Avatar,RED, Ticking Clock, I am legend, the A team, Push, Inception, Prince of Persia, Jumper, 2012, kick ass, the book of eli

Dance: Step up, Step up 2

Anime: Legend of the Guardians, Toy Story 1, 2, 3,Megamind, Despicable Me, How to Train Your Dragon, up, Alice in Wonderland

Comedie:Hot Tub Time Machine, MacGruber, Lottery Ticket, Due Date, 17 again, defendor

Mystery: The Fourth Kind(dintr-un fapt real, foarte interesant)

Uite putin din filmele foarte frumoase si interesante pe care le-am vazut, acum te rog sa-mi zici si tu cate un film din fiecare categorie, iar daca vrei doar un film, iti recomand, Pulp Fiction un film extraordinar realizat in anul in care m-am nascut, urmatorul care mi-a placut cel mai mult ar fi: The Shawshank Redemption, de dragoste. Vizionare placuta, si astept propuneri de filme si din partea ta.

4 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Lord of war

| CeVreauEu a răspuns:

Bunabatting eyelashes!
Horror : Sutter
Dragoste : Titanic
Comedie : Yes man!
Dragoste-comedie : What happens in Vegas?
Dans : Sexy dance 2 love struck
Cam astea cred eu ca sunt filme destul de bune[adica mna astea imi plac mie, fiecare cu parerea lui] happy Sper ca te-am putut ajuta, te pup happy

| fokker a răspuns:

The Shawshank Redemption - greseala mea, nu e dragoste ci crima/drama, pff, de la atatea filme mai uit si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex drive si you again - comedii