| Crash94 a întrebat:

Cine mă poate ajuta cu o subtitrare în română pentru The Mermaid Chair?
Mulţumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide filmul cu BS Player, isi cauta singur subtitrarile potrivite in momentul in care deschizi filmul! (daca e setat, sa faca asta) Eu de cand folosesc BS Player, n-am mai avut astfel de probleme!

| Crash94 explică (pentru anonim_4396):

Nici BS Player n-a găsit, singura subtitrare este în croată. L-am văzut fără, într-un final. Mulţumesc oricum! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crash94):

happy pai nu l-ai setat sa-ti caute subtitrarea in limba romana! happy deschide filmul, dai click dreapta pe film, intra la Options, apoi la Preferences, Subtitles, Subtitle Properties, jos la Default Subtitle Language dai click pe chenarul cu 3 puntulete, si alegi limba romana (Rum) si le stergi pe celelate (croata sau ce ai tu pe acolo!)si OK. apoi inchizi filmul si-l deschizi din nou, le va cauta automat, daca nu le poti cauta si manual (click dreapta pe film, Subtitles, Find Subtitles Manually)