| ady98adrian a întrebat:

Cine merge la Harry Potter and The Deathly Hallow Pt. 2?
De Ce?

Răspuns Câştigător
| carlutza1001 a răspuns:

Eu clar mergbig grin pentru ca am fost fana inca de mica, am citit tpate cartile si am vazut toate filmele. ar fi culmea sa nu merg tocmai la MARELE FINAL! :X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge oricine care agreează această serie și are bani de dat pe bilet la cinema.
De ce? Tu de ce crezi? Ca să facă vreun grătar? E destul de evident, aș zice...
L-am văzut azi și îl consider cel mai bun, emoționant, epic-operatic film din istoria cinematografiei!