| RoxYuuKikyo a întrebat:

Cine poate sa-mi expilce si mie (la Inuyasha) de ce Sesshomaru a luat-o pe Rin cu el?

Răspuns Câştigător
| Darkrosse a răspuns:

Desi sesshomaru nu suporta oamenii,din cauza ca taicasu a facut un copil cu o muritoare,este fermecat oarecum de curajul lui Rin, deoarece a fost cea care a avut grija de el cand a fost doborat, dar si pentru ca lui Rin nu i-a fost teama de el.Rin moare si Sesshomaru o readuce la viata,cred ca a facut asta pentru a plati pentru timpul in care ea a avut grija de el(orgoliuhappy nu vroia sa ramana dator), dar cred ca a luat-o cu el pentru a o feri de rele, dar si de satenii satului in care ea statea...

4 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Fiindca era o fetita draguta care a ramas orfana. Nu stiu sigur, dar poate i-a fost mila de ea.

| RoxYuuKikyo explică:

Totusi sesshomaru nu suporta oamenii!

| TeamRo a răspuns:

Daca vrei sa vezi inuyasha in romana, intra aici: http://anime-ro-sub.net

| madalinna a răspuns:

Are si el inima totusilaughing