| WWESuperFan a întrebat:

Cine recunoaste ce sau cine este in avatarul meu ia funda.Dau la primul care raspunde corect.

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Este Thor.

9 răspunsuri:
| iccecrim a răspuns:

Spartacus din oraselul lenes?

| D4ny4WIN a răspuns:

Frate, da da odata funda la cineva, toti au zis ca este Thor, si chiar el este.
https://www.google.ro/......ps?/search
DOVADA =====\'/

| WWESuperFan explică (pentru D4ny4WIN):

Apropo aia e o imagine prost realizata si stupida.

| D4ny4WIN a răspuns (pentru WWESuperFan):

Razuiti aici (|||||||||||||) cu o surubelnita si poti castiga marele premiu...o bataie de la tactu cu biciu ca ai stricat monitorul si o noapte de cazare pe presul din fata usii
distribuie si tu astawinking

| WWESuperFan explică:

Trebuia sa stati calmi pentru ca eu am spus ca dau funda la cel care reaspunde corect si primul.Si asa am facut.

| FairyTailFan a răspuns:

Un personaj din desene cred

| Zaharia_Popa_1996 a răspuns:

Thor

| AlexandraFlorinaa a răspuns:

Thor

| MissGlorya a răspuns:

Imi pare ca e Tor