| 1ull1 a întrebat:

CIne s-a uitat la filmul How To train Your Dragon 2 ( 2014)?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Ca sa il vizionezi HD si nu intr-o calitate groaznica(zici ca a fost filmat cu aparatul bunicului din '70 laughing ), sugerez sa astepti ceva timp, pana cand iese filmul pe DVD si poate fi postat pe internet...
E cam naspa, dar merita...si eu inca astept sa iasa Maleficent ptc. l-am ratat cand a fost la cinema in oraslaughing

9 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

L-am vazut acum ceva timp cu verisoara mea mai mica laughing Saraca, incepuse sa planga pe acolo cand [SPOILER]
-
moare tatal lui Hiccup.

Mi-a placut foarte mult filmul! (mai ales datorita dragonului, era asa dulce!laughing )

| 1ull1 explică (pentru SuperMagicSmile):

Si cum pot sa-l vad si eu laughing, Imi place mult am pe cel din 2010 si vreau sa sa-l si pe acesta happy.

| 1ull1 explică (pentru SuperMagicSmile):

Multumesc mult! happy Naspa cu Maleficent sad.

| Man_Gold_1990 a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Da-mi si mie siteul te rog daca este pe internet daca nu nu baga inseama acest mesajhappy

| Man_Gold_1990 a răspuns (pentru 1ull1):

Poti sa-mi dai si mie siteul te rog

| 1ull1 explică (pentru Man_Gold_1990):

In leg cu filmul How to train Your dragon 2 Mai asteapta sa apara o versiune mai buna a lui acum este nesubtitrat si nu poti intelege nimic din ce se vede un sunet de parca ai bate intr-o galeata!

| ZeussanX a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Nu creeeeeeeeed

| SuperMagicSmile a răspuns (pentru 1ull1):

Ca sa il vizionezi HD si nu intr-o calitate groaznica(zici ca a fost filmat cu aparatul bunicului din '70 laughing ), sugerez sa astepti ceva timp, pana cand iese filmul pe DVD si poate fi postat pe internet...
E cam naspa, dar merita...si eu inca astept sa iasa Maleficent ptc. l-am ratat cand a fost la cinema in oraslaughing

| NoRegretsxx a răspuns:

Eu nu laughing