| anonim_4396 a întrebat:

Cine s-a uitat la Titanic aseara? Multi, nu? Eu nu l-am vazut.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Si eu m-am uitat. Este superb, nici nu am mai putut sa dorm dupa ce l-am vazut, numai la film ma gandeam.

| mileylove a răspuns (pentru mariacris98):

Stiuuuu...si euu

| darrio2007 a răspuns:

Nu m-am uitat.Il vazusem deja cu ani in urma.

| logatcamembru a răspuns:

Eu m-am uitat. pentru a 21-a oara.sincerrolling on the floorpuplove struck

| RazzyFUnik a răspuns:

Daca nu l-ai vazut il poti lua de pe net
Oricum a fost dat de n ori nu mai are farmec si app ca il stim pe dinafara big grin

| mileylove a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Mereu o sa aiba farmec.toata lumea zice asta

| SweetSacrifice a răspuns:

@Hayuki Intrebarea este daca l-ai vazut,mersi pentru raspuns.Aaa, si scuze,nu e o intrebare pentru gandire! big grin Haha, nu prea mai gasesti din astea, sau au inceput sa te enerveze? Vezi semnul intrebari? Nu poti zice ca nu am pus o intrebare!

| DoraDora17 a răspuns:

Eu da! E un film extraordinar, trebuie sa-l vezi!

| DyDy0503 a răspuns:

Http://SPAM/actiune/716-titanic.html poti sa il vezi :D... funda;;)?

| REBEKAHs a răspuns:

Eu l'am vazut...si mi-a placut foarte mult.este unu idntre filmele mele preferata

| Acier a răspuns:

Eu

| Elly213 a răspuns:

Da,m-am uitat pentru a 2a oara si nu regret.si sunt dispusa sa ma mai uit la el de n ori.E un film reusit dar povestea e extraaordinara.M-a impresionat pana la lacrimi.:X Si daca l-ai pierdut il poti viziona online. Bye!wave

| Hayuki a răspuns:

DA,multi cu siguranta, e un film destul de cunoscut(+ca se da in fiecare an) siii...care e intrebarea? O_o

| Corinaf a răspuns:

Sal! eu m-am uitat si era asa de interesant. vezi pe internet daca nu l-ai vazut

| lavu16 a răspuns:

Titanic da l-am vazut de 10 si de fiecare data am plans!big grin

| Gabitzameah a răspuns:

Eu m-am uitat e foarte interesant si foarte frumoss

| plinutzu a răspuns:

Nu l-am vazut nocioadata

| SpeedyGirl a răspuns:

Buna...Lam vazut de 2 ori e superhappy