| eutunoilafilm a întrebat:

Cine se uita in seara asta pe prima tv la Ratatouille?

Răspuns Câştigător
| Rŏllшау a răspuns:

Eu l-am vazut pe net si pe prima anul asta.Si e suuper.Si sub in romana. Dar vad ca il da din nou tot pe Prima big grin

P. S:am jucat si joculwinking

7 răspunsuri:
| eutunoilafilm explică:

20:30. Si cum e jocul e misto?

| Rŏllшау a răspuns (pentru eutunoilafilm):

Da suuuper.Am ajuns departe dar l-am lasat ca am reformatat PC-ul.Sunt momente grele si adrenalina multa+distractie. Da-mi un mesaj si ti-l dau daca vrei sa vezi jocul sau sa il joci.

| Rŏllшау a răspuns (pentru eutunoilafilm):

Scuze dar nu pot trimite mesaje ca n-am mai intrat de luni bune si sunt junior crying oricum dai add la Id de mess: andymugenmania22

| Dan1989P a răspuns:

Ma bucur ca am aflat ca este Ratatouille! O sa ma uit, deoarece are o poveste frumoasa si destul de comica, si animatia e chiar foarte draguta! happy

| lVlad a răspuns:

L-am vazut de 1 anwinking

| swat009 a răspuns:

Eu da la ce ora este? ca vreau sa-l vad din nou e e frumos

| TsukikoChan a răspuns:

Eu.