| BicutsBia2011 a întrebat:

Cine se uita la gossip girl si poate sa imi zica si mie care vor ramane cuplurile.adica cu cine ramane nate, blair, jenny, serena.chuck,dan?

3 răspunsuri:
| YoAnNa a răspuns:

Pai in primul rand nu se stie pentru ca inca n-au aparut toate episoadele!winking

| Putzifer a răspuns:

Pana acum, Blair s-a despartit de Chuck si Serena nu mai e cu Dan. Dar in ultima vreme Dan flirteaza cu Blair, dar Chuck o vrea inapoi. Nate e cu negresa aia. Jenny a disparut din serial.

| BicutsBia2011 explică:

Da,dar pana acum?