| anonim_4396 a întrebat:

Cine se uită la How I Met Your Mother? Care e personajul vostru preferat? (Barney is Legen-wait for it-DARY! devil

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi plăcea, până să-nceapă s-o dea în bălăneli și să se-nvârtă în jurul subiectului. Adică până prin sezonul 5. Personajul preferat cred că ar fi Lily (da, oricât de adulat, pe fondul spiritului de turmă, în special, ar fi Barney, Lily îmi stârnește mai multe râsete).

| Dumnezău a răspuns:

Barney is crap, uber-crap! M-am uitat la primele trei sezoane, da' nu m-a prins asa tare, zici ca e rip-off dupa Friends, doar ca Friends era un serial serios, si nu puteai sa-i compari pe Chandler, Joey si Ross cu Ted, Marshall sau Barney. Mie imi place mult Ted Mosby, mi se pare cel mai OK din tot serialul.

| CoquineNoire a răspuns:

Whaduup?
toti au farmecul lor.
pana pe la sezonul 4 era amuzant, insa mai incolo te cam saturi de suspansul creat in jurul gasirii mamei, si amuzamentul pana la lacrimi cam dispare.
insa, sunt faze mai rare care te fac sa razi cu pofta.
una din ele.
http://www.youtube.com/watch?v=CEmhH9aWydo