| AlexaBio1234 a întrebat:

Cine se uita la Inima Salbatica(pe acasatv)si de cine va place:Aimee/Regina/Jimena
Juan/Renato/Gabriel
Care e cel mai frumos cuplu?
Regina o sa fie cu Juan pentru ca Aimee o sa moara dar asa de cine va place.
Mie de Jimena si Gabriel. Fac un cuplu ft frumos. Dau funda cine raspunde primul/a si restul' vot.Mersii!

Răspuns Câştigător
| JLO a răspuns:

Mie imi place mul de reginalove struck.este buna si un pic incapatanata.Imi place de ea si de juan.

1 răspuns:
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Inima salbatica este singura telenovela la care ma uit.O ador:X.Imi place de regina si juan.