| Culturism69 a întrebat:

Cine se uita la Mireasa Pentru Fiul Meu, sunteti de acord cu rezultatul final? Ca a castigat Lorena aia?
Mie sincer mi se parea falsa, dar nah. Traim in Romania unde hotia si falsitatea castiga.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

„Sinceritatea și iubirea adevărată sunt secretul reușitei" - via Lorena Poalelungi, fostă Vladu.

Acum știu că nu sunt singura „nebună" care s-a uitat până la capăt.

Ideea e că toți mai devreme sau mai târziu și-au arătat adevărata față. Chiar dacă aceasta a fost bine mascata mult timp, în unele momente tot s-a văzut.
Totuși, preferata mea rămâne Cornelia, mie mi s-a părut că nu s-a schimbat așa mult ca ceilalți și spunea în față ce avea de spus.

But, this is Romania... o piți votează tot o piți.

| Culturism69 explică (pentru zuzualina):

O mare porcarie sa joci teatru in emisiunea asta. Nu pot sa-i inteleg.
Eu l-am votat pe Dragos pentru ca e cam 95 % ca mine.

| zuzualina a răspuns (pentru Culturism69):

Nehotărâtulewinking

Da, dar din tot teatrul ăsta cineva s-a ales cu bani... și cu un partener... pentru 1-2 ani.
Din „experiența" anilor trecuți, mai mult de 3-4 maxim 5 ani a rezistat un cuplu.