| Euu_5054 a întrebat:

Cine se uita la Narcisa Salbatica, ce personaj va place si ce personaj nu va place deloc?

Răspuns Câştigător
| Dianaa94 a răspuns:

Deci...Dana e o proasta(si nu-mi place),Narcisa la fel dupa deciziile p care le ia (dar imi place ), Eliza.no suport, mamaia e comica in fine...aa si sergiu e un babalac handikpat big grin

4 răspunsuri:
| bebelusa003 a răspuns:

Imi place de Emil si Manuela:X:X si il destest pe Sergiu tatal lui Emil si pe Danalaughing

| RhoOphiuchi a răspuns:

Mie imi place de bunica servitoarei.

| tibimania a răspuns:

Imi place Cristian pentru ca este la fel ca mine si nu imi plac eliza si narcisa pentru ca sunt ciudate si i-au decizii proaste

| AlpPhaA a răspuns:

Yooo`laughing. Imi place de day dreaming.Narcisaa`. Mamaiaa`laughing. Ilianathinking si.day dreaming.Emil;-? Si nu`mi place delocc` de : Katy=>pentru ca este o proastalaughing.si Dana pentru ca face parte din aceeasi categorie cu Katylaughing.`