| Larisa_3003 a întrebat:

Cine se uita la Narcisa Salbatica?
Primul respuns

Răspuns Câştigător
| LavricAlexandra a răspuns:

Eu ma uit si nu am pierdut nici un episod
funda plz

11 răspunsuri:
| BlackPrincessBitch a răspuns:

Eu
il ador:X:Xlove struck

| Yzzza a răspuns:

Eu ma uit...nu am pierdut niciun episod de cand ma uit, dar ma uit cam de la episodu 14-15.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

O cunosc pe alina puscas love struckde unde? Poi daca intri pe sitr-ul Narcisa Salbatica vei vedea acele filme.Eu am lasat un com in care intreb care e idi-ul alinei

| LoveSelena a răspuns:

Super ma uit in fiecare seara e super

| Passionlove a răspuns:

Abia astept sa vad ce se mai intampla, desi a luat o intorsatura urata in ultimul timp sad... :X

| Melissssa a răspuns:

Sh eu ma uitlaughing

| dragutza98 a răspuns:

Si eu
stiai ca anastasia a murit intr-un accident de masina?

| LavricAlexandra a răspuns:

Eu il ador este super fain

| andreea1234567 a răspuns:

Eu ma uit in ficare zi nu ratez nici un episod dac vrei sa vb cu mine uitemi id; scumpiandreea72@yahoo.com

| Granny a răspuns:

Eu nu ma uit, dar mama se uitabig grin