| cristinna23 a întrebat:

Cine se uita la promisiunea imi poate spune de ce a inventat doctorul tumora?

Răspuns Câştigător
| Aisha a răspuns:

Pt. ca sora doctorului a murit din cauza leylei si mama lui il obliga sa inventeze aceasta boala ca sa se razbune si ii da niste medicamente care o fac sa se simta mai rau.

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Moama,scuze,nu ma uit la promisiunea dar ce intrebare si ce raspuns... zici ca-i Urmuz, frate!

| AnneMarri a răspuns:

Eu mă uit. love struck
A inventat tumoarea deoarece Leyla i-a făcut cunoştinţă Firuzei (sora doctorului) cu Selim (un tip rău). Selim şi Firuze s-au „iubit" pe ascuns, dar când Firuze a rămas însărcinată, Selim a părăsit-o aşa că Firuze s-a spânzurat.
Mama doctorului îi urăşpe pe Leyla şi Selim şi-l obligă pe fiul ei (doctorul) să-l omoare pe Selim şi s-o mintă pe Leyla până când o omoară cu „medicamentele" alea care i le dă.

| stweety10 a răspuns:

Pentru ca vrea sa se razbune pe Leyla, o cred vinovata de ceva, dar nu stiu ce ca nu am vazut toate episoadele, insa eu cred ca mai tarziu o sa isi dea seama ca Leyla e nevinovata.