| dryft3r a întrebat:

Cine se uita la serialul Iubiri Secrete? Ce credeti oare cand naiba Va scapa Ioana adevarata? Dar cand Sorin si Mircea vor iesi de la parnae? Cand Madalin va putea fi in sfarsit cu Roxana? Damian chiar are puterea sa-l gaureasca pe Capone? Astept raspunsuri...

Raspunsul meu preferat va primi FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Pe Ioana cred o va scapa Madalin dupa ce va afla si el ca Georgiana nu e de fapt sora lui;
Sorin si Mircea vor iesi din inchisoare atunci cand Valeria sau cineva va merge sa vorbeasca cu Mircea si sa ii dea dreptate care i se cuvine in legatura cu suspiciunile care le avea cu Georgiana;
Madalin cred ca va decide sa ramana cu Roxana pentru ca pe ea o iubeste, iar in legatura cu Iulia am o banuiala ca lui Tauru ii place de ea;
Iar Damian la ultimul episod au aratat ca l-a impuscat pe Capone dar ar fi mai sarac serialul daca Capone intr-adevar ar muri.

Sper ca ti-au placut raspunsurile happy.

2 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Mai mult ca sigur aștia au pus scenele astea cu Ioana, Damian, Capone, Sorin, Madalin, Mircea, Iani pentru a prelungi povestea
e clar ca toate se voraranja in timpul serialului, dar va mai dura vreo cateva episoade pana atunci

| AlexDaghiu a răspuns:

Toate se vor termina, fiecare va fi fericit iar Damian va intra in puscarie.Vor mai fi cateva episoade si se termina sezonul fiindca vin sarbatorile.