| yoonny a întrebat:

Cine se uita la serialul Mesaje de dincolo? ce parefe aveti despre el? (fundabig grin)

Răspuns Câştigător
| 070Alexa a răspuns:

E misto, dar mereu incepe la fel si se termina la fel vine o fantoma care are treburi neterminate aia le impaca si vad luminita. Vreau sa vad cum se termina si unde ajung toti aia care vad lumina

3 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

M-am uitat si eu anul trecut.E un film paranormal (nu ca Fenomene Stranii)nu chiar sa te sperie, e vorba de fantome care nu s-au inaltat spre cer si aceea femeie ajuta fantomele.Mie mi-a placut big grinConteaza ce parere ai tu, fiecare avem o parere diferita.

| qwerty21 a răspuns:

M-am uitat mai demult.
parere? e un film... ceea ce inseamna ca e fals(desigur, stiam toti asta) dar efectele sunt slabe.

| EmanuelThN a răspuns:

M-am uitat de fff mult la el e prea tare serialu merita vazut!