| Corbu_Delia_1993 a întrebat:

Cine se uita la Violetta si de ce? Cine da cel mai bun raspuns primeste funda. Eu iubesc Vio. Uimiti-ma prieteni de pe TPU!

3 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Pe cateaua mea o cheama Violeta, varul meu de 6 ani a botezat-o. (6 ANII!, 1993? Violeta? serios?)

| Corbu_Delia_1993 explică (pentru catalino200):

M-am inscris cu facebookul si mi-am pus alta varsta

| vikisim333 a răspuns:

Violetta este o adolescenta nemaipomenit de talentata, buna la inima si iubitoare. trece prin numeroase aventuri si greutati cu tatal ei leon tomas si in sezonul 3 cu diego. ador acest serial este cool!