| Monoportocalioză a întrebat:

Cine se uita pe acasa tv la "celalta fata a analiei"? Cum vi se pare? Care este personajul vostru favorit?

Răspuns Câştigător
| Roberta00 a răspuns:

Eu ma uit.Sunt topita dupa acel serial.Imi place de Analia, de Mariana si de Daniel. Ii ador. Daca ar fi dupa mine as redifuza filmul asta de un infinit de ori ca e prea frumos.

2 răspunsuri:
| Maddu a răspuns:

Personajul meu favorit este Analia nu Mariana.Analia ce'a adevaratabig grin... Mi se pare un serial super cu o tema foarte cuprinzatoarebig grin

| ZUzulikii a răspuns:

Eu:X
Mariana:X
Este cel mai frumos serial:X
are d toate si actiune si dragoste:X
este foarte frumos:X