| Sp0nGe a întrebat:

Cine stie cel mai super film de GROAZA?
dau (vot+funda)

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Vineri 13
Chucky

7 răspunsuri:
| ArcticMonkey a răspuns:

Saw si Paranormal Activity I don't want to see

| bea_6905 a răspuns:

Hm, cel mai super nu stiu, adica toti avem pareri diferite despre filmele horror. Tot ceea ce iti pot spune este sa te uiti la cele japoneze [multe horroruri americane sunt doar copii ale celor japoneze]. Sunt de o mie de ori mai bune, si mult mai infricosatoare. Cateva : One Missed Call, Shutter, Apartment 1303, The Doll Master, etc.

| AlinnutSsa a răspuns:

Seria " the grudge" :-ss dupa parerea mea

| printz3sa a răspuns:

Daca nu vrei sa dormi 2 nopti iti recomand the ring 1 si daca iti place te poti uita si la partea 2 anul asta apare si 3

fundda

?

big grin

!

| lila_1550 a răspuns:

The Midnight Meat Train(trenul de la miezul noptii)o sa-ti inghete putin sangele hihihihiihihihihihii

| Raton a răspuns:

Dupa mine wolfman sau stiu ceai facut asta vara

| k1dDa a răspuns:

Eu...the grudge...the crazy.vizionare placuta