| Inny_6353 a întrebat:

Cine stie cum se cheama filmul de pe HBO cu o familie. barbatul era pictor si si-a construit o lume unde a ajuns dupa ce a murit si a gasit-o pe fata lui tot acolo, comunica cu sotia lui printr-un tablou iar dupa ce a murit sotia a plecat sa o caute in iad si a gasit-o intr-o casa parasita... plsss help me. chiar vreau sa stiu cum se cheama filmul sadsad dau o funta mare mare mare + vot

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

What dreams may come - cu Robin Williams O iubire fara sfarsit a fost tradus

Răspuns utilizator avertizat
| niki_8739 a răspuns:

Paremi'se ca asta,, What Dreams May Come''

| UPT a răspuns:

Ai gresit categoria!