| MCboy250 a întrebat:

Cine stie daca o sa apara un nou film cu Harry Potter vreau site!
Funda la cel mai convingator raspuns

Răspuns Câştigător
| Nigirishimete a răspuns:

Harry Potter și Copilul Blestemat este a 8-a poveste din seria Harry Potter și prima pe care J.K Rowling o transpune într-o piesă de teatru.
În iulie 2016 prima piesă de teatru care îl are drept protagonist pe Harry Potter o să apară la Palace Theatre, Londra.
Harry Potter si Copilul Blestemat redă viața lui Harry Potter, la 19 ani de la disparitia Lordului Cap de Mort, tata a trei copii și un suprasolicitat muncitor al Ministerului Magiei.
Harry Potter acum trebuie să se lupte cu un trecut care încearcă sa revină, în timp ce fiul său cel mic, Albus, lupta cu o moștenire pe care nu și-a dorit-o niciodată.

| MCboy250 explică (pentru Nigirishimete):

Ai putea sa-mi dai site-ul de unde ai citit?

| Nigirishimete a răspuns (pentru MCboy250):

Desigur ca da poftim, http://deadline.com/......201591782/

4 răspunsuri:
| MCboy250 explică:

Nope....ma refer daca o sa apara al 9-lea film cu Harry Potter

| Bionicle a răspuns (pentru MCboy250):

Eu unul nu cred.Harry Potter si talismanele mortii era ultimul, care era cu doua parti.