| CreatzzaHaha a întrebat:

Cine stie niste filme misto? orice in afara de horror big grin

Răspuns Câştigător
| Warr007 a răspuns:

Pai ceva frumos in genu de putina actiune e Twiling, The Vampire Daries, The Twilight Saga: Eclipse cu vampiri merita vazute funda?big grin

3 răspunsuri:
| Valentyn22 a răspuns:

Eroi de sacrificiu,iron man, john carter, this means war, journey2, ghost rider1-2,underworld,sherlock holmes:a game of shadows,mission imposibile-ghost protocol,seeking justice, immortals, real steel, tower heist, captain america; the first avenger.

| Warr007 a răspuns:

App,daca te mai uiti aici inca un film frumos e mesaje de dincolo