| HappyDarkness a întrebat:

Cine stie un film bun? Nu de groaza sau actiune.

Răspuns Câştigător
| Bumtzi a răspuns:

Patriotism: Braveheart, The Patriot
Actiune+Istorie: The count of Monte Cristo, Papillon
Aventura+Mister: Seria Harry Potter
Comedie: The pink panther 1, 2 ( O sa razi de te prapadesti ) + Filme cu: Pierre Richard
Romanesti: Filme cu Sergiu Nicolaescu: Duelul, Un comisar acuza, Revansa, Cu mainile curate, Ultimul cartus, Dacii, Mihai Viteazul, Pentru Patrie, Mircea Cel Batran, Capcana mercenarilor, Nemuritorii, etc. + Seria Pistruiatul.
Actiune-Spionaj: Seria Bourne: Bourne Identity, Bourne Supremacy, Bourne Ultimatum.
Romance: Titanic

Mai sunt destule dar astea imi vin in minte. Pot garanta ca 4/5 filmele de aici o sa-ti placa happy

6 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Eurotrip.O sa iti placa.

| Slayzor a răspuns:

The Hunted, nu imi trece prin cap altu la momentu asta

| GigiMD a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1068680/
Yes Man, o sa-ti placa e foarte pozitiv

| HappyDarkness explică (pentru GigiMD):

L-am vazut big grin si da e genial

| roxanaio a răspuns:

Jocul foamei este super