| lina0510 a întrebat:

Cine stie un film horor foarte bun...trimitetimi link-ul unde il pot viziona,, mersilaughing

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Eu iti dau mai multe variante si cand alegi una iti dau linkul ok? Astea sunt dupa adevar:the exorcist,texas in chainsaw massacre,jaws,audrey rose, the hills have eyes, the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite, mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii.Mai sunt paranormal activity, destinatie finala,the unborn,the rite,house of wax, haute tension, captivity, i know what you did last summerhappyfunda?:X

| lina0510 explică (pentru xlollypop):

Audrey rose...are subtritare in romana?

| xlollypop a răspuns (pentru lina0510):

Din cate stiu existe subtitrari pentru el doar daca il downloadezi si ii pui extensile.asta e un link cu filmul-fara subtitrare dar fara intreruperi:http://www.solarmovie.eu/movie/playlink/id/42807/-oricum asta e singurul care nu are subtitrare.restul au:*