| DarkMirror a întrebat:

Cine stie un site de downloadat noul film Tangled? Sa mearga va rog frumos ca de gasit am gasit moooolte si nu mergeau... unu so blocat la 99.3%,altu nu mergea deloc.Pls!

Răspuns Câştigător
| SkaterProFY a răspuns:

Www.cinemagia.ro
fundita? e cel mai bun site posibil iti zic eu daca nu merge incearca: www.filme-jocuri.ro sau www.jocuri-filme.ro sau. com nu mai stiu
Fundita :)?

3 răspunsuri:
| DarkMirror explică:

Pe cinemagia.ro nu stiu, iar pe youtube nu da cum se descarca filme.Intradevar am gasit Tangled dar numai poze si traielere.A...si,mersi frumos am gasit TRON mostenirea pe filme-jocuri.ro,iar jocuri-filme nu exista nici. ro nici. com, daca gasesti un tutorial sau poti sa-mi explici cum se downloadeaza de pe cinemagia, tias fi vesnic recunoscator!

| SkaterProFY a răspuns:

Deci pe cinemagia inca nu s-a deschis site-ul pentru downloadari.Cam depinde peste 1 luna se pot downloada filme. Dar trebuie sa-ti faci cont, si nu costa nimica si e foarte usor sa-ti faci cont. Da doar peste o luna cand se deschide site-ul iti faci cont si downloadez.Ms pentru fundita si bafta happy

| DarkMirror explică:

Cu placere mersi.