| Aisha a întrebat:

Cine stie unde pot gasi episodul din hannah montana in romana difuzat azi dimineata? kiss it goodbye cred ca se numea in engleza. Plsss e urgent! Funda+vot!

1 răspuns:
| crynutza34 a răspuns:

Buna! Nu prea cred ca este vreun site unde sa il poti vedea.tot ce iti pot spune este sa astepti sa il dea din nou, mai ales ca este episod nou sigur o sa il dea in continu(cred).sau sambata viitoare poate ca il vor da din nou. sper ca te-am ajutat.Pa'pa:*