| beatricegolban a întrebat:

Cine stie vreo citeva emisiuni interesante? Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Diamantsacru a răspuns:

Familiada
roata norocului
NCIS: Los Angeles - Anchetă militară
1000 de întâmplări mortale
Regii acvariilor: Rechinul trebuie mutat!
te pui cu blondele
next top model
castigi in 60 de secunde
plasa de stele
vrei sa fii milionar?
romanii au talent
x factor
vocea romaniei
Romania danseaza
Trăsniţii
Lupta cu inaltimile
In puii mei
Afaceri de familie: Arme rare: Vreau un Jeep!
cam atat... sper ca te-am ajutat!
funda+votul?
plzzzzzz

9 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Eu ma uit la Doctor Oz de obicei big grin.
dar vinerea [azi, la 20:30] este obligatoriu sa ma uit la Romanii au talent. Ordin de la boss [mama].

| y0nutz3ly a răspuns:

Inima de tzigan big grin

| ITHelper a răspuns:

Uite-te azi la 20:30 la Romanii au talet, este foarte tarelaughing
sau: Plasa de stele, Happy Hour, Acces direct..Sunt foarte multe happy
Sper ca te-am ajutat!

| Diiiidi a răspuns:

Roata norocului,Te pui cu blondele, Next top model, Dansez pentru tine, FamiliaDa, Cu banii jos...sunt mai multehappy

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele emisiuni: Romanii au talent
Roata norocului
Te pui cu blondele?
Asii amanetului
Restaurari (de pe History)
Razboiul depozitelor
Animals 101
Razboi la firul ierbii
Masini pe alese
Tehnici esentiale de supravietuire
Te cunosc de undeva
Next top model
FamiliaDA
Cu banii jos
Si ma mai uit pe E! Entertainment...doar cateodata.
Sper ca te-am ajutat happy
P.S. Sper ca nu am pus o emisiune de 2 ori...

| Darvyl a răspuns:

Romani au Talent,FamiliaDa,Copii spun lucruri trasnite,Plasa de stele,Iubiri Secrete,Pariu cu viata,Roata Norocului,Crezi ca esti normal?,Mondeni,In puii mei,Trasniti, Dansez pentru tine, Te cunosc undeva, X factor, Vocea Romaniei, Happy Hour, Acces Direct, Drept la tinta, Dansez pentru tine.

| BigKing a răspuns:

Pai eu ma uit la romanii au talent, asii amanetului (pe history) 1000 de intamplari mortale pe sport.ro, tot pe sport.ro ma mai uit la spargatorii de ras ( duminica si miercuri la 8 seara) etc. funda?

| AndreeaDeea2003 a răspuns:

Romani au Talent,FamiliaDa,Copii spun lucruri trasnite,Plasa de stele,Iubiri Secrete,Pariu cu viata,Roata Norocului,Crezi ca esti normal?,Mondeni,In puii mei,Trasniti,Dansez pentru tine,Te cunosc undeva,X factor,Vocea Romaniei, Happy Hour, Acces Direct, Drept la tinta, Dansez pentru tine.