| anonim_4396 a întrebat:

Cine urmareste serialu Pretty little liars? cei care il urmaresc:cine credeti ca e 'A'?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Eu urmăresc serialul şi ei bine, nu mă pot pronunţa deocamdată. Bănuiesc că este un complot între Ian, Jenna şi Melissa. Oricum, nu e Mona, ca şi în carte.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Prima data am cezut ca este Mona dar dupa ce a aparut din nou Ian am inceput sa cred ca el este.
mai ales ca nu mai era pe laptop inregistrarea cu el si Alison in padure.

| Eyleen a răspuns:

Eu nu cred ca Allison a murit...Cred ca ea este -A

| alle182 a răspuns:

Si eu am citit pe net ca e Mona dar nu cred...eu tot Alison cred ca ethinking

| alle182 a răspuns:

Si eu tot asta cred Eyleen =p

| alle182 a răspuns:

Nu as vrea sa citesc cartea pentru ca se duce tot suspansu cand te uiti la serial...am inteles ca sunt 8 carti. oare o sa fie 8 sezoane thinking

| BiancaW a răspuns:

Si eu urmaresc serialul, dar nu cred ca vreunul dintre personajele prezente pana acum in serial e "A.".