| Ad1das a întrebat:

Cine urmareste "The vampires diaries"?

Răspuns Câştigător
| Noname_4934 a răspuns:

Eu si inca doua prietene.Btw.sezonul 2 se termina azi iar 3 incepe in toamnacrying.

18 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Eu!love strucklove strucklove struck

| MindExplode a răspuns:

Eu priveschappy

| winchesters a răspuns:

Eu sunt o mare fana a serialului.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
Odata ce sunt pentru Delena, episodul 22 a fost tocmai pentru mine! Abia astept Septembrie...

| secret96 a răspuns:

Eu urmaresc si abia astept toamna day dreaming :X
Sunt curioasa daca Vicky si Anna sunt doar imaginatie sau chiar s-au intors worried...

| rlkaa a răspuns:

Toata Romania laughing

| ombladon a răspuns:

Eu

| notsurewhoiam a răspuns:

Eu e super:X:X

| kajen4ever a răspuns:

Eu u il urmaresc.sincer.de ce sa te mint.tu crezi ca ceilalti spun toti adevarul? recunosc.nu urmaresc, ceilalti zic asa pentru a castiga FUNDA.nu ma intereseaza. daca las fi urmarit as fi spus.papa

| florynutza a răspuns:

Eu de ce?

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

Rlkaa, te înșeli eu nu mă uit.
Răspuns : Nu mă uit.

| Ollykaa a răspuns:

Eu.
Sunt la zi cu serialul si episodele noi!

| Ad1das explică:

Si cine stie cand incepe urmatorul sezom?(al 3 lea) pentru ca al 2 lea se termina ft ft aiureasad

| Ad1das explică:

E cel mai tare seriallove struck vreau sa stiu o data exacta a aparitiei celui de al 3lea sezonbig grin.stiu ca in toamna dar nu stiu datahappy. cred ca fac cu capu` pana atuncilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il urmaresc de cand a aparut. Chiar acum am vizionat ultimul episod "As I Lay Dying". Mi s-a parut mirific

| CarlaRoberta a răspuns:

Si eu love struck

| rch99 a răspuns:

Eu e fantastic