| Ramo137 a întrebat:

Cine vrea sa vada lupta finala dintre naruto si sasuke. shippuden? uite aici http://www.youtube.com/watch?v=dBdFe2JTMjA, spuneti-mi daca va place.

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Guys, it's an OVA. It's not a movie or episode. It never actually happened. Thumbs up so everyone can see and stop asking.
Deci, inca nu a fost episodu final, daca o sa citesti manga ai sa vezi ca sasuke si itachi o sa se lupte cu kabuto iar naruto si bee cu madara big grin

1 răspuns:
| xlollypop a răspuns:

Da e super:*funda?:*