| Holocause a întrebat:

Cine vreti sa castige X Factor? xD Eu tin cu Alin Vaduva :p

20 răspunsuri:
| AngelOfPain a răspuns:

Eu vrau sa castige Andrei Leonte

| NomGol a răspuns:

Eu cu Andrei:X

| greeneyesforever25 a răspuns:

Si eu vreau sa castige Alin Vaduva.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Andrei Leonte, e cel mai sentimental baiat pe care l-am vazut si acest sentiment il transmite prin muzica sa:*:*:*:*:*:*:**:XX

| itscloudyoutside a răspuns:

Tot cu Alin. Iar dacă nu va câştiga el, atunci mă voi bucura şi dacă va câştiga Iulian Vasile. Nu că aş avea ceva cu Andrei Leonte, dar Iulian şi Alin sunt cel mai bine pregătiţi vocal. Şi one more thing: ăştia de-aici care nu îi daţi nici o şansă lui Iulian şi vreţi sus şi tare să câştige Andrei Leonte sunteţi nişte superficiali care judecaţi cărţile după copertă, altceva nu mai zic.

| Xemnas a răspuns:

Andrei Leonte.(cum ar fi sa castige Iulian Vasile?)

| fuckitimyoung a răspuns:

Alin! Si are sanse.Este prezentabil are o voce inegalabila si cu siguranta ne poate reprezenta tara ca, castigator al X Factor-ului!

| florina_3397 a răspuns:

Eu tin cu andrei leonte

dar nu m-asi supara daca ar castiga alin vaduva
in niciun caz iulian

| Alexiiis3 a răspuns:

Oricine intre alin vaduva si andrei leonte [ dar nu iulian vasilee :-s :-& ] da` totusi alin ca andrei nu isi stapaneste prea bine vocea sad da e dragut happy deci. Alin vaduvaaa XD!

| Safire17 a răspuns:

Alin Vaduva. Sau Iulian Vasile. Sunt mult mai buni decat Andrei Leonte. M-am convins la melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=0TvVZuBq4aU. Si aici, originalul: http://www.youtube.com/watch?v=iEPTlhBmwRg&ob=av2e. Sper sa va convingeti si voi de acest lucru.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Andrei Leontelove struck

| KellyGreen a răspuns:

Eu tin cu Andrei Leonte.

| IrisMov a răspuns:

Alin Vaduva. Este singurul care are acel Factor X, ca in fond si la urma urmei, asta cauta aceasta emisiunewinking

| mariacris98 a răspuns:

Eu as vrea sa castige Iulian Vasile, dar si Alin Vaduva canta foarte bine. De Andrei Leonte nu imi prea place cum canta, dar dintre cei doi enumerati mai sus cred ca amandoi sunt foarte bine pregatiti si merita sa castige, indiferent cine va fi "the winner".

| Andradaaaa a răspuns:

Eu tin cu Andrei :Xtongue

| Mary24 a răspuns:

Alin vaduva sau iulian :]

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Andrei, canta foarte bine si are acel ceva

| YumeHime0 a răspuns:

In niciun caz Iulian, canta bine, dar e prea increzut.
Eu l-am votat saptamana trecuta si il voi vota si acum pe Andrei :X E tanar, dragut, pune suflet in tot ce face, e sensibil, modest, si chiar daca nu are vocea la fel de buna ca ceilalti doi, transmite mai mult decat ei si este foarte important! Si oricum are timp sa se perfectioneze!

| Madaliinaaa a răspuns:

Hai Alinnnn! Noi te sustinem :X:X. Are X factorul cautat! De la mine 20 de voturi :X

| lalalalallll a răspuns:

Andrei, e cel mai sentimental băiat din câți am văzut! :X