| Svetlana7880 a întrebat:

Ciun credeti i filmul,, Prrety little liars,, cine este necunoscutul -A?

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

"A" este o conspiratie. Din acest grup fac parte mai multe persoane, precum Garett, Jenna, si poate chiar si Jason. O singura persoana nu ar fi avut cum sa stie atatea lucruri despre fete si sa fie la curent cu tot ce se intampla. Eu am o teorie: A nu este neaparat si criminalul/a. Presupun ca stii ca Alison a avut o sora geamana asa cum deducem din episodul 13 sezonul 2. Numele ei este Courtney. Nu stim sigur care dintre ele a fost cea care s-a dus la sanatoriu, insa ma gandesc ca atunci cand Alison s-a intors de la "bunica" ei, poate ca de fapt a vizitat-o pe sora sa si poate ca a facut schimb cu sora ei sau poate ca i-a dat drumul de acolo. Cert este ca sora sa joaca un rol important in rezolvarea acestui mister. Daca totusi nu ma crezi ca exista o sora geamana, vreau sa iti spun
ca intr-unul dintre flashback-urile fetelor, atunci cand toate se aflau in camera lui Alison si aceasta vorbea cu ele, pe fundal vei putea vedea ca de perete este agatat o poza inramata cu doua fete blonde gemene. Din pacate insa nu mai stiu episodul. Sper totusi ca te-am ajutat.happy

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Am auzit ca "A" este sora geamana a lui Alison, in carte, iar in serial este Alison, dar este si Mona. Sa vedem acum ce va urma in al patrulea volum "Incredibil".