| Razvyh a întrebat:

Cn imi zice cum se numea filmul de aseara (sambata) de pe antena 1(de la antena 1)? era ceva cu extrema! funda

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sau Experiente extreme - Havoc - http://www.cinemagia.ro/filme/havoc-experiente-extreme-21395/

7 răspunsuri:
| CrazyChild a răspuns:

S-a numit Experienete Extreme. Sper ca te-am ajutat.

| A_2385 a răspuns:

Experiente extreme.

| KiMi_6003 a răspuns:

"pasiune periculoasa" se numeahappy

| BOBb a răspuns:

Era cu ceva jaf daca da se numeste PASIUNE PERICULOASA

| Lynna a răspuns:

La 20.20 a fost Pasiune periculoasa. La 23.00 a fost Experiente extreme.

| BRG a răspuns:

Bună seara filmul de sîmbptăn 13 august de pe antena 1 ora 23 se chema experiențe extreme dramă sua 2005, cu: Bijou Philips, Anne Hathaway, Freddy Rodriguez, Shiri Appleby, și Michael Biehn. Alison e o tînără din înalta societate, plictisită de traiul fără griji pe care îl duce alături de iubitul ei. Ea merge într-un cartier rău famat al Los Angelesului, unde îl întîlnește pe Hector, un traficant mexicande droguri. Urmează acuzații de viol trădări minciuni, confruntări între găști, și chiar tentative de sinucidere. Un film cu Anne Hathawey și Bijou Philips. Acesta a fost comentariul filmului. O seară bună vă dorește Cristi.