| Cipi1212 a întrebat:

Consider că Tom Hanks e cel mai bun actor din lume. Sunteți de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| Delllla a răspuns:

Da.

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

As zice Anthony Hopkins

| darrio2007 a răspuns:

Nu chiar cel mai bun. Dar, in mod sigur, printre cei mai buni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nee.
De Niro, Pacino, Brando mult peste

| Dismally a răspuns:

Nu, cred ca este un actor bun dar cam atat, sunt altii mai buni decat el.

| wildthing a răspuns:

Ei nah! Dar de ce?! Eu cred ca sunt multi altii mai buni ca el la Hollywood, dar iti dau un exemplu de la noi...un om care e maestru in comparatie cu cei mai multi. Numele lui e Florin Piersic...ce pacat ca nu s-a nascut unde trebuie.

| ioana748 a răspuns:

Tom Hanks este minunat intr adevar dar eu il ador pe Robert De Niro.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu cred, este bun într-adevăr și Tom hanks, dar mie mi se pare Leonardo DiCaprio cel mai bun happy mai imi plac Cilian Murphy, Joaquin Phoenix, Christian Bale, Jim Carrey.

| LisaJulie a răspuns:

Acum într-adevăr este cel mai bun! În trecut era Tom Cruise

| KovacsB a răspuns:

Probabil ca rezonezi cu personajul din Forrest Gump.

| simplaexsistenta a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui

| Cinic a răspuns:

Al pacino pe viata! Say hello to my little friend! Ratatatatataaaa.

| Ciprian09 a răspuns:

Eu merg pe Danzel Washington, Morgan Freeman.

| ZappyTV01 a răspuns:

Nu cred sunt uni mai bun că el dar și el este un actor veritabil.

| anjellique a răspuns:

Nu. Nici nu se compara cu Leon din Violetta sincera sa fiu!

| Shattergrim54 a răspuns:

Mie-mi place Ralph Fiennes