| IoanaMariaB a întrebat:

Cory Monteith a murit? Imi placea atat de mult in Glee... :-(

2 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

As vrea sa-ti zic ca nu insa nu pot sad Zvonurile ziceau ca urma sa se casatoreasca cu Lea in 2 saptamani si acum...
Sper din suflet ca primul episod din sezonul 5 sa ii fie dedicat lui, daca va mai continua.

| Ana8785 a răspuns:

Din pacate da. Cel mai probabil din cauza unei supradoze. Politia din Vancouver a facut deja o conferinta de presa si a confirmat stirea.

Mai multe detalii:

http://www.blogvedete.com/2013/07/14/cory-monteith-mort-la-31-de-ani/