| andragrigoras2000 a întrebat:

Crd ca cu totii o stim pe maia morganstine. stiti filmul iubire si onoare? in el ea e putin cam disperata si cam inervanta, dar eu am o parere bunaa despre ea.este o buna actrita si cei de acolo cred ca sunt tare fericiti ca o au alaturi, dealtfel si pe costel constantin, adriela moral, andrian morar parca, radu valcan, ioan isaiu, etc.etc., cat despre rolul ei in film cred acelasi lucru, deoarece ea doar incearca sasi protejeze copilul, deoarece stie prin ce a trecut si ea fiind cu un arab.auziti,dar pe florin zamfirescu il stiti nu? este said benn faisan el muzari. voi credeti ca el nu a avut nici o legatura cu ce i s-a intamplat marietei?(arederea de vie)
astept raspunsuri! cele mai bune primesc si fundoi si vot!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| cristi102 a răspuns:

Dupa ce a marturisit ep trecut da si i-a fost omorata familia e adevarat deci said nu este vinovat

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Daca tot ai o parere bunaa despre actrita la care te referi de ce vrei sa-i pocesti numele? O cheama Maia Morgenstern, nu morganstine cum ai scris tu acolo. Si daca nu e prea complicat, scrie numele proprii cu majuscula, promit ca-ti dau cate fundite vrei daca faci asta. A, si daca tot suntem in Romania, scrie romaneste. Adica dupa punct scrie cu majuscula, mama ei de limba romana!

| Alysée a răspuns:

Maia e mama ilincai ca aia ma enerveaza cel mai tare.o fi rolul ei disperat de vina nu-s tiu da la ea m-am gandit cand ai zis.