| Sylvy13 a întrebat:

Cred ca am pierdut episodul din,, Iubire si onoare" atunci cand Oxana ii distruge castelul lui Noor si faza cu esarfa albastra. Daca stiti ce episod e va rog dati-mi linkul cu episodul pe internet. fundita

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Am vazut toate episoadele... secventa nu e dintr-un episod, aproape nici o secventa din prezentarea de inceput nu face parte din episoade. nu te speria ca ai pierdut acest episod, nu exista de fapt happy sper ca te-am facut sa intelegi

funda?

1 răspuns:
| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Aaa si eu urmaresc "iubire si onoare" dar nu a fost niciun episod asa.
Ce ai vazut tu a fost doar introducerea filmului, melodia cu care incepe, ce arata in acea introducere nu e neaparat sa fie si in film.
Baftawinking si sa urmaresti in continuare ca acum devine interesant fiindca Aziz a impuscat-o pe Ilinca sau pe maicasa.
Pa pa!