| aLLu17 a întrebat:

Credeti ca Anne si Edward d la emisiunea Burlacu sunt imreuna? sau emisiunea e regizata?thinking

7 răspunsuri:
| katrina21darrell a răspuns:

M-am uitat si eu astazi seara.A rezistat atata fara ea.si fix acum la apucatul dorul.Ce aiurea...

| Artemisia a răspuns:

Buna.
Chiar de cateva minute am vazut si eu deznodamantul serialului.
Mie mi-a placut, sincer.Erau cam multe fete cu ifose, dar a fost okay.
Mi-a placut de Anne, era asa finuta, si ii pasa de Edward, pacat ca a plecat atunci din emisiune.A dat satisfactie viperelor, dar totusi prin gestul ala a demonstrat ca poate renunta la Edward pentru binele lui.
Cezara a fost super antipatica, cu tot cu viata ei luxoasa laughing
In final a fost misto ca s-a intors Anne.
Acum in legatura cu viata lor reala, nu stiu ce sa zic...
Este sansa de 50% ca burlacul sa fie cu ea si 50% sa nu fie.
Se va vedea pe viitor. Daca burlacul va iesi cu Anne in public (la evenimente mondene, la emisiuni, daca se va scrie in ziare), inseamna ca sunt impreuna.
Eu iti recomand, sa te uiti maine in jur de ora 17:00 pe Antena 1 la emisiunea Acces Direct cu Simona Gherghe.
Cand s-a terminat Burlacul cu Botezatu el a mers la Acces Direct, deci teoretic sunt sanse mari ca Edward si Anne sa fie maini invitatii.Acolo sunt ferm convinsa ca o sa faca dezvaluiri din viata lor.
Sper ca te-am ajutat!

| Andreea_8316 a răspuns:

Chiar sunt emisunea e adevarata si sentimentele

| ImiDaiFunditza a răspuns:

Ei se iubesc.N`ai vazut ce se mai imbratisau?

| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna:d
Eu consider ca aceasta frumoasa poveste de dragoste intre Anne si Edward a fost regizata deoarece ceremonia trandafirilor a inceput pe la si 20 dar in mod normal incpea pe la fara 10-15. deci era asteptata o "surpriza".
Aceasta este parerea mea:d
O seara buna:*

| Diana3 a răspuns:

NU,acum cateva zile am vazut ca Eduard s-a cuplat cu un model.http://www.cancan.ro/......69191.html

| Diana3 a răspuns:

Edward*