| Sara2 a întrebat:

Credeti ca delia va accepta cererea in casatorie a lui victor?
in iubiri secrete

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca va accepta...chiar daca-l iubeste pe sorin, va accepta ca Raluca sa nu afle ca ea a fost impreuna cu Sorin sad

| Mandark a răspuns:

Eu cred ca da. pentru ca ea nu vrea sa si dezamageasca sora si de dragul ei o face!

| Doηηa a răspuns:

Parcă mă și interesează...

| alwaysStyles a răspuns:

Cred ca va accepta... tongue

| RoxyAngelPink a răspuns:

Nu cred

| Vrajeeala a răspuns:

Ce probleme aveti si voi...

| Aannooonniimm a răspuns:

Eu cred ca va accepta casatoria cu victor! pentru ca delia isi iubeste fffff mult sora(raluca) si nu vrea sa afle ca ya(delia)a fost iubita lu' sorin

| eXplosSive a răspuns:

Mare porcarie