| Diiiiaaaa a întrebat:

Credeti ca emil si manuela vor ramane impreuna in serialul narcisa salbatica? dau funda celui care vine cu cele mai pozitive raspunsuri. Arata bine nu?

5 răspunsuri:
| Bianca_6401 a răspuns:

Da cred ca raman impreuna cu siguranga o sa se inteleaga ei cumva emil cu tatal lui tongue si pana la urma copilul o sa fie a lui emil si o sa fie bine totul pana la sf

| Diiiiaaaa explică:

Si eu cred asta

| Any_2336 a răspuns:

Eu am presentimentul ca Emil va fi injunghiat. El a visat asta de vreo 4 ori. Dar cine stie poate vor fi impreuna.

| ame_7234 a răspuns:

Nu vor ramane

| Blufadoodle a răspuns:

Emil iese de la inchisoare si traieste fericit cu manuela si copilul